Specjalistyczne sprzątanie.

Sprzątanie po osobach chorych i zmarłych.

To grupa usług, która wiąże się z posiadaniem specjalistycznych maszyn oraz odpowiedniego zaplecza techniczno-logistycznego.

Zajmujemy się specjalistycznym sprzątaniem i dezynfekcją pomieszczeń po osobach chorych i zmarłych niezależnie od tego czy doszło do niego w sposób naturalny czy też na skutek zabójstwa, samobójstwa czy nieszczęśliwego wypadku . Wielokrotnie spotkaliśmy się z zadaniem w których odór rozkładająch się zwłok był tak intensywny, że bez specjalistycznego sprzętu nie sposób było wejść do pomieszczenia.

Firma Dżinn posiada niezbędny sprzęt oraz profesjonalne środki dezynfekujące, aby sprostać Państwa oczekiwaniu a nasze doświadczenie oraz wiedza pozwolą zachować "zimną krew".

Usługi wykonujemy na terenie północno-wschodniej Polski .

Dezynfekcja pomieszczeń po śmierci.

Jeśli ciało zostało usunięte po krótkim czasie po śmierci, sprzątanie pomieszczeń nie będzie trudne: wystarczy ogólne sprzątanie, wentylacja i miejscowa dezynfekcja. Jeśli procesy rozkładu w ciele zmarłego rozpoczęły się przed wyprowadzeniem go z pomieszczenia, to nasi pracownicy oczyszczą biologiczne produkty rozkładu, krew i zgniły zapach.

efekt prania dżinn.eu

Pilnie do nas zadzwonić. Przyjedziemy w celu ustalenia stopnia zakażenia, który wzrasta z każdą godziną pobytu zmarłego w zamkniętym pomieszczeniu. Nasi eksperci zaproponują najskuteczniejszą metodę dezynfekcji.

Dzwoniąc pod numer 791-470-791 . Nasza firma jest gotowa zaoferować pilną dezynfekcję po śmierci oraz dodatkowy zakres usług porządkowych.

Niestety nie możemy jednoznacznie określić ceny za usługę, wszystko zależy od tego jak długo zmarły przebywał w pomieszczeniu, jakie środki użyjemy do neutralizacji zapachu, likwidacji wirusów, bakterii oraz od czasu potrzebnego na dokładne wysprzątanie pomieszczenia.
Usługa waha się pomiędzy 100-800zł/m 2

Maszynowe czyszczenie podłóg.

Dżinn to także czyszczenie i doczyszczanie podłóg z terakoty, gresu, pcv. Posiadamy ciężkie szorowarki walcowe oraz rotacyjne z padami bądź twardymi szczotkami, które z łatwością odnowią zapuszczone podłogi a nowoczesna chemia je zaimpregnuje, aby znakomity efekt pozostawał jak najdłużej. Nie zapominamy także o fugach.

Dżinn Białystok oferuje gruntowne doczyszczanie posadzek, zabezpieczenie powłokami wydłużającymi żywotność podłóg. Usługi te znajdują zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, handlowych, mieszkalnych a także w budynkach magazynowych, produkcyjnych, galeriach handlowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

efekt prania dżinn.eu

W samochodzie również zrobimy porządek.

Zamów usługę sprzątania wnętrza samochodu. Odkurzymy, umyjemy szyby, nabłyszczymy, parownicą usuniemy brud nawet w trudno dostępnych miejscach.

wnętrze auta