Sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Odpocznij, a my zrobimy porządek.

Każdy z nas jest coraz bardziej zabiegany i zapracowany. W natłoku codziennych obowiązków brakuje czasu na chwilę relaksu i odpoczynku. W rozwiązaniu tego problemu może pomóc firma Dżinn. Dzięki niej mieszkanie, dom, czy biuro będzie czyste i pachnące, a my zyskamy cenny czas.

Świadczymy usługę sprzatania jednorazowo bądź cyklicznie. Mamy wszystkie środki oraz urządzenia aby wykonać powierzone nam zadanie w sposób jak najbardziej profesjonalny.

efekt prania dżinn.eu

Usuwanie kurzu z sufitu. Usuwanie kurzu ze ścian, gzymsów, klimatyzatorów. Usuwanie zabrudzeń ze wszystkich opraw oświetleniowych. Mycie luster i powierzchni szklanych. Czyszczenie na sucho i na mokro wszystkich powierzchni mebli, sprzętu AGD, elementów wyposażenia wnętrz, które mają swobodny dostęp. Czyszczenie na mokro powierzchni wewnętrznych mebli (w przypadku braku wypełnienia). Czyszczenie na mokro drzwi i okuć. Polerowanie powierzchni drewnianych mebli i drzwi. Czyszczenie na mokro urządzeń grzewczych i parapetów. Czyszczenie mebli tapicerowanych za pomocą odkurzacza. Odkurzanie na sucho dywanów i wykładzin. Czyszczenie na mokro podłóg i listew przypodłogowych środkami bakteriobójczymi i pielęgnacyjnymi.


Sprzątanie po remoncie.

Gdy generalne sprzątanie lokalu wymaga szybkiego wykonania lub nie chcesz robić tego samemu nasi specjaliści sprzątający poradzą sobie ze wszystkimi zadaniami sprawnie i w jak najkrótszym czasie. Sprzątanie generalne mieszkania obejmuje czyszczenie ścian i sufitów, pielęgnację elementów wyposażenia wnętrz, polerowanie drzwi i mebli itp.

Specjaliści zrobią wszystko znacznie szybciej, niż możesz sobie wyobrazić. Dodatkowo nasza firma może pochwalić się przystępnymi cenami za porządkowanie mieszkań. Kompleksowe sprzątanie dla profesjonalistów nie jest tak „przerażającym” zjawiskiem, jak dla zwykłych obywateli. Nie boimy się dezynfekcji, nie zapominamy o listwach przypodłogowych i urządzeniach grzewczych.

kanapa przed

Czyszczenie na mokro sufitu i ścian. Usuwanie zabrudzeń z opraw oświetleniowych. Mycie powierzchni wyłożonych płytkami. Czyszczenie i dezynfekcja armatury sanitarnej (armatura, umywalki, toalety, bidety, wanny, kabiny prysznicowe). Mycie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni szafek (w przypadku braku wypełnienia). Czyszczenie na mokro drzwi i okuć. Czyszczenie na mokro listew przypodłogowych i podłóg oraz ich pielęgnacja środkami bakteriobójczymi i pielęgnacyjnymi.


W samochodzie również zrobimy porządek.

Zamów usługę sprzątania wnętrza samochodu. Odkurzymy, umyjemy szyby, nabłyszczymy, parownicą usuniemy brud nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ozonujemy wnętrze pojazdu za darmo!!!

Przy usłudze generalnego sprzątania samochodu ozonowanie otrzymacie Państwo u nas całkowicie za free.

wnętrze auta

Jak widać lista oferowanych usług w zakresie ogólnego sprzątania jest dość obszerna. Ich realizację mogą wykonać tylko profesjonaliści, korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz przyjaznych środowisku środków czystości. Po takim generalnym (kompleksowym) porządku Twoje mieszkanie czy samochód będzie lśnić idealną czystością.