usługi

Czyszczenie, sprzątanie, ozonowanie i opieka nad grobami.

Firma Dżinn specjalizuje sie w zakresie usług porządkowych. Od sprzątania pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, przez czyszczenie dywanów, wykładzin oraz obić tapicerowanych mebli, aż po dezynfekcję pomieszczeń. Opiekujemy sie również grobami najbliższych.

odkurzacze
pranie dywanów

Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz obić tapicerowanych. Usługę wykonujemy u klienta bądź w zakładzie przywożąc do Państwa dywany suche i czyste. Dodatkowo jest możliwość ich neutralizacji .

sprzątanie

Świadczymy usługę sprzatania jednorazowo bądź cyklicznie. Mamy wszystkie środki oraz urządzenia aby wykonać powierzone nam zadanie w sposób jak najbardziej profesjonalny.

sprzątanie
mycie okien
mycie okien

Zajmujemy sie profesjonalnym myciem okien i przeszkleń do wysokości 4 metrów. Używany sprawdzonych środków oraz nie przecieramy papierem po myciu szyb, dzięki temu nie pozostawiamy smug.

ozonowanie

Ozon - 50 razy silniejszy od chloru przy czym nie wytwarza szkodliwych produków ubocznych. Zabija wirusy, pleśń oraz trwale neutralizuje zapachy. Dlatego polecany jest po pożarach, przebytych chorobach wirusowych, w miejscach zawilgoconych.

dezynfekcja pomieszczeń
czyszczenie podłóg
czyszczenie podłóg

Do czyszczenia używamy ciężkich szorowarek rotacyjnych oraz odpowiednio dobieramy środki chemiczne do rodzaju powierzchni. Po czyszczeniu na życzenie klienta impregnujemy (bądź polimerujemy) powierzchnię aby nadać jej piękny połysk.

opieka

Mieszkając w innym kraju/ mieście nie zawsze możemy przyjechać do osoby będącej nam bliską. Dżinn zajmuje sie również opieką nad grobami. Zleć nam regularną opiekę nad nagrobkiem od jego mycia aż po kupno kwiatów/zniczy.

opieka nad grobami

Pozwól nam zadbać o Twoje otoczenie.


Codziennie cieżko pracujemy byś czuł się lepiej.