Pranie dywanów i wykładzin.

Czyszczenie dywanów powinno odbywać się co najmniej dwa razy w roku. Samodzielne wykonanie takiej pracy jest prawie niemożliwe, ogranicza się co najwyżej do wypożyczenia karchera, czy też wypranie zwykłym odkurzaczem wodnym i detergentem zakupionym w najbliższym sklepie. Nie trzeba dodawać, że efekty tych starań nie są zbyt imponujące.

Pranie dywanów oraz wykładzin u klienta.

Firma Dżinn czyści dywany i wykładziny u klienta w domu metodą na sucho bądź tradycyjną metodą z udziałem odkurzacza piorącego. Profesjonalne-regularne czyszczenie uchroni Cię przed kłopotami związanymi z głęboko osadzonym brudem we włosiu oraz przywróci dywanowi pierwotną atrakcyjność.

Pranie chemiczne dywanów i wykładzin w domu nie nadszarpnie Twojego budżetu gdyż jest ona tańsza niż zabranie do pralni. Ponadto jeśli nie potrzebujesz korzystać z dywanu od razu po praniu polecamy tradycyjną "wodną" metodę.

efekt prania dżinn.eu

Usługa jest świadczona przez naszych specjalistów na terenie miasta Białystok oraz województwa podlaskiego.


Pranie dywanów w zakładzie.

Dla osób mających małe mieszkania, zwierzeta domowe, bądź z jakiegoś innego powodu nie chcąc mieć wilgotnego dywanu wprowadziliśmy usługę zabrania od klienta. Nasza ekipa przyjeżdża zabiera dywan/y a po kilku dniach odwozi czyste i suche.

Proces prania dywanów nie może dotyczyć jego osnowy, dlatego w przypadku brudniejszych dywanów polecamy usługę zabrania i wyczyszczenia. Korzyści w przypadku zabrania to te wymienione wcześniej jak również przy oddaniu do zakładu dokładamy wszelkich starań, aby pozbyć sie sierści, włosów, niechcianych zapachów (moczu, wilgoci, dymu tytoniowego itd.). Również przed przystąpieniem do czyszczenia dokładnie trzepiemy dywany. A na życzenie klienta spryskujemy pięknym zapachem kwiatowym.

efekt prania chodnika

Masz problem z niechcianym zapachem?

Ozonowanie zabija zapachy spalenizny, chemikaliów czy odór moczu.

Dowiedz sie więcej

Kanapa po roku nie wygląda już tak ładnie?

Nie ma sprawy dżinn zajmie sie tym piorąc i odplamiając ukochany mebel.

Dowiedz sie więcej

Etapy prania chemicznego dywanów i wykładzin w domu klienta.

Aby skutecznie pozbyć się zabrudzeń, konieczne jest staranne wykonanie wszystkich etapów profesjonalnego czyszczenia dywanu:

  • Pierwszym etapem niejako przygotowyjącym do prania dywanów i wykładzin (niezależnie czy ma to miesce u klienta czy z w zakładzie) jest dokładne odkurzanie najlepiej sprzętem wyposażonym w turboszczotkę. Jest to proces wstępnego czyszczenia dywanów z włosów, sierści zwierząt, piachu, kurzu. W przypadku prania u klienta proces ten powinien wykonać klient pzed naszym przyjazdem.
  • Kolejnym etapem skutecznego prania to: odplamianie, czyli spryskanie specjalnym presreayem miejsc szczególnie zabrudzonych. Specjalistyczna chemia usuwa nawet stare plamy z kawy, moczu, wina, tuszu a nawet z krwi.
  • Pranie właściwe to kolejny etap czyszczenia polegający na natryskiwaniu środka piorącego, szorowaniu i momentalnym odessaniu jego (aby dywanu nie przemoczyć). Jest to tzw pranie ekstrakcyjne. Do prania właściwego używamy włoskich odkurzaczy santoemma wraz z głowicą piorącą, która ma 3 punkty natryskowe oraz skuteczną turboszczotkę, dzięki jej nawet sztuczne, "zbite" dywany i wykładziny są dogłębnie czyszczone.
  • Po praniu na żądanie klienta za dopłatą spryskujemy środkiem na bazie teflonu, który zachowa czystość dywanu na dłużej, bądź natryskujemy ekologicznymi środkami zapachowymi za bazie nut kwiatowych - usługa ta jest bezpłatna.
  • Na koniec zostawiamy dywan rozłożony - suszenie.
    Ważne: Dywan po praniu zawsze będzie wilgotny, dlatego należy mieć na względzie możliwość jego wysuszenia.

Czyszczenie dywanów w domu najczęściej obejmuje wymienione czynności, ale czasami wymagana jest poważniejsza obróbka. W takim przypadku może być wymagane przewiezienie do naszej pralni.

dywan brudny - czyszczenie dywanu dzinn.eu odplamianie dywanu- firma dzinn.eu Efekt czystego dywanu - firma dzinn.eu