o firmie

Dbamy o naszą pracę.

.

Firma Dżinn istnieje na rynku już ponad 9 lat. Na początku zajmowaliśmy się czyszczeniem dywanów i tapicerek na terenie miasta Białystok. Obecnie rozszerzyliśmy swój zakres prac o sprzątanie, opiekę nad nagrobkami oraz ozonowanie pomieszczeń. Dżinn-Białystok świadczy usługi zarówno u klientów indywidualnych a także w podlaskich firmach.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie czystości spowodowało, iż firma Dżinn skierowała swoją uwagę również na sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych w Białymstoku. Nowoczesny sprzęt a także wykwalifikowany i doświadczony personel służy Państwu doradztwem.

Twoje cele

Czystość to coś więcej niż dobre samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, aby nasz dom był dla nas ostoją spokoju. Mieszkając w brudnym domu, nie będziesz w stanie całkowicie się zrelaksować i odprężyć po całym dniu.

Nasza pasja

Zamów ekipę do sprzatania, ozonowania, prania dywanów czy też wyczyszczenia zaplamionej tapicerki. Codziennie ciężko pracujemy, aby profesjonalnie podchodzić do powierzonego nam zadania.