O nas

Dbamy o naszą pracę.

.

Firma Dżinn istnieje na rynku już ponad 10 lat. Na początku zajmowaliśmy się czyszczeniem dywanów i tapicerek na terenie miasta Białystok. Obecnie rozszerzyliśmy swój zakres prac o sprzątanie, opiekę nad nagrobkami oraz ozonowanie pomieszczeń. Dżinn-Białystok świadczy usługi zarówno u klientów indywidualnych a także w podlaskich firmach.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie czystości spowodowało, iż firma skierowała swoją uwagę również na sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych w Białymstoku. Nowoczesny sprzęt a także wykwalifikowany i doświadczony personel służy Państwu doradztwem.

Twoje cele

Czystość to coś więcej niż dobre samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, aby nasz dom był dla nas ostoją spokoju. Mieszkając w brudnym domu, nie będziesz w stanie całkowicie się zrelaksować i odprężyć po całym dniu.

Nasza pasja

Zamów ekipę do sprzatania, ozonowania, prania dywanów czy też wyczyszczenia zaplamionej tapicerki. Codziennie ciężko pracujemy, aby profesjonalnie podchodzić do powierzonego nam zadania.


Zobacz efekty naszej pracy


Przekonaj się, że pracując na profesjonalnych maszynach oraz renomowanych środkach czystości jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniu.