Usługi

Wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję satysfakcji!

Czyszczenie wykładzin
Pranie dywanów
Czyszczenie tapicerek meblowych i samochodowych

To dziedzina w której firma Dżinn się zna jak mało kto. Wieloletnie doświadczenie firmy Dżinn-Białystok w praniu dywanów, czyszczeniu obić tapicerowanych mebli, dobór odpowiednich odplamiaczy do plam, nieprzemaczanie i umiejętne suszenie powierzonych przez Państwa dywanów a przede wszystkim profesjonalny i nowoczesny sprzęt piorący wszystko to procentuje dając wyśmienity efekt czystego dywanu.

Firma Dżinn - czyszczenie, sprzątanie realizuje zlecenia zarówno u klientów w domu jak i w zakładzie.

before after
before

Mycie okien oraz witryn

Firma Dżinn-Białystok to również mycie okien szyb wystawowych, przeszkleń, gablot. Ofertę kierujemy do biur, sklepów oraz klientów indywidualnych.

Dżinn mycie okien - używamy markowych środków nie powodujących smug oraz wytwornicy pary, przez co efekt jest jeszcze bardziej oszałamiający. :D

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, magazynowych
Czyszczenie podłóg

Również z myślą o naszych klientach firma Dżinn czyszczenie, sprzątanie zajmuje się doczyszczaniem, usuwaniem i zabezpieczaniem podłóg przed nadmierną ścieralnością nadając im lekki połysk. Podłogi zaimpregnowane są łatwiejsze do mycia (tworzą barierę dla zanieczyszczeń) oraz tworzą warstwę antypoślizgową. Preferowana przez nas jest impregnacja co najmniej raz do roku(w zależności od użytego impregnatu oraz intensywności eksploatacji podłogi).

before